Het LRV-team



Het Nationaal LRV-secretariaat is op weekdagen telefonisch bereikbaar van 9.00u tot 12.00 u en van 13.00 u tot 16.00 u.
Tijdens het weekend en op zon- en feestdagen is het LRV-secretariaat gesloten.

LRV vzw
Landelijke Rijverenigingen
Waversebaan 99
B - 3050 Oud-Heverlee
T - 016 47 99 60

Maak kennis met het LRV-team!

Maude De Smedt
Operationeel directeur LRV
Personeelsbeleid
Externe Vertegenwoordigingen
Bestuursadministratie LRV Sport
Contact LRV Recreatie
m.desmedt@lrv.be
Arthur Tanghe
Technisch directeur LRV
(vanaf 26.03.2018)
Financieel beleid
Sponsoring
Marketing en communicatie
Beurzen
Contact Sport Vlaanderen
Contact LRV Brabant
a.tanghe@lrv.be
Muriel Coppin
Sporttechnisch coördinator
Vorming & Opleiding
JeugdCup
m.coppin@lrv.be
Kristel Derweduwen
Contact LRV Oost-Vlaanderen
Winterwerking LRV Antwerpen
Beheer Ruiterschool
SBB Competitie voor Jonge Pony's
k.derweduwen@lrv.be
Nele Donvil
Contact LRV Limburg
Interne Communicatie
LRV Magazine
Contact menners & tuigers
n.donvil@lrv.be
Hilde Engelen
Jury-verantwoordelijke
Brevettenwerking
h.engelen@lrv.be
Sarah Fannes
Contact LRV West-Vlaanderen
Provinciale opleidingen
Beheer "Kom Springen"
Management-assistente
s.fannes@lrv.be
Rob Geyssens
Administratief medewerker
r.geyssens@lrv.be
Regine Laeremans
SBB Competitie voor Jonge Paarden
AVEVE Eventing Cup
r.laeremans@lrv.be
Christel Van Dyck
Contact Pony's LRV Antwerepn
Contact Sport Vlaanderen
Aanspreekpunt Integriteit
JeugdCup
G-werking
c.vandyck@lrv.be
Kris Van Steen
Persverantwoordelijke
LRV Nieuwsbrief
EquiTime
LRV Magazine
Externe communicatie
k.vansteen@lrv.be
Sofie Verlinden
Boekhouding
LRV-verzekeringen
Leden- en verenigingsadministratie
s.verlinden@lrv.be
Wouters Gino
Logistiek verantwoordelijke
Ruiterschool
info@lrv.be
Meldpunt voor grensoverschrijdend gedrag
www.lrv.be/nl/nieuws/2628-datisnietokelrv.be-Meldpunt-voor-grensoverschrijdend-gedrag-binnen-LRV
datisnietoke@lrv.be